02/16/15

Tatil Planlarken Pinterest Kullanımı

Planlı seyahat etmeyi sevenlerden misiniz? Bir sonraki seyahatinizde Pinterest’i nasıl kullanabileceğinizi öğrenmek mi istiyorsunuz? Google, Facebook ya da seyahat rehberi kullanmak yerine Pinterest’i deneyebilirsiniz. Seyahat ile ilgili oldukça fazla kaynak var ve kesinlikle çok ilham verici bilgiler de bulunuyor!

Eğer benim gibi biriyseniz muhtemelen bir sürü seyahat dergileri ve broşürleri almış, hoşunuza giden yerleri işaretlemiş, fotoğrafları kesip mantar panonuza asmışsınızdır. Ölmeden önce yapmak istediklerinizi yazdığınız bir liste de hazırladınız mı? Ben hazırladım!

Şu aralar Pinterest kullanıyorum. Pinterest’in en sevdiğim ve Facebook, Instagram gibi uygulamalardan farklı kılan tarafı her şeyi koyduğum ve işaretlediğim yerde bulabiliyor olmam. Hem kendim hem de seyahat edecek diğerleri için.

Hoşunuza giden fotoğraflar genellikle yüklendikleri websitesine linkli durumdalar ve bu sayede hiç bilmediğiniz ve işinize yarayabilecek dünyalar kadar çok bilgiyi barındıran websitelerini de bulmanızı sağlıyor.

Kendi panomu gruplara ayırıp fotoğrafları ve blog içeriklerini bu panoya yüklediğim zaman kendi seyahat planımı kolayca organize etmiş oluyorum.
Yazının Devamı…